Лиги
LigaB
Сезони
2021

Статистика

#Играч ИзиграниWin RatioDraw RatioLoss Ratio
1Igorce-DunimagloskiИгорче Дунимаглоски0100001533.3320.0046.670
3Tonci-ZernovskiТончи Жеpновски0000001533.3320.0046.670
6Иван Петревски0050101533.3320.0046.670
7Нермин Карашиќ0050001428.5721.4350.000
8Stefan-PetrovСтефан Петров0020001533.3320.0046.670
10Samir-KarisikСамир Каришиќ0050001533.3320.0046.670
11Antonio-DimoskiАнтонио Димоски00210001533.3320.0046.670
12Кристијан Јакимов001000825.0012.5062.500
13Никола Сетинов004000825.0012.5062.500
55Filip-MitrovskiФилип Митровски0000001225.0016.6758.330
94Haris-Vatic2Харис Ваиќ00120001435.7121.4342.860
99Viktor-PecevВиктор Пецев0140001533.3320.0046.670

Лига B

ПозЕкипаОНПНИ+/-Б
12419235959
22317243053
32416443452
42416352551
5251528947
62414463346
7241239439
83012315-539
92312381036
102510411134
112211011833
12218491428
13306024-6118
14235117-3316
15224216-3914
16300327-893

Резултати

0 - 3
Карпош

Слобода - Голден Кар

3 - 3

Паркленд - Голден Кар

7:40 pm
Автокоманда

Голден Кар - Иглс

9:20 pm
Карпош

Голден Кар - Општина Чаиp

8:30 pm
Карпош

Голден Кар - Линкс

7:40 pm
Карпош

Џовинаци - Голден Кар

3 - 0
Карпош

Голден Кар - БтоБет

8:30 pm
Карпош

Батинца - Голден кар

6:50 pm
Карпош

ЈПК Хигиена - Голден Кар

1 - 2
Карпош

Голден Кар - Работнички 93

7:40 pm
Карпош

Комп. Атанасовски - Голден Кар

0 - 4
Карпош

Голден Кар - МКД Вориорс

Одложено
Карпош

Балкан - Голден Кар

6:50 pm
Автокоманда

Голден Кар - Гиго Трејд

3 - 2
Автокоманда

Голден Кар - Грин Мобајл

5 - 5

Голден Кар — Иглс

2 - 4

Голден Кар — Линкс

4 - 5

Голден Кар — Паркленд

1 - 5

Џовинаѕи — Голден Кар

0 - 1

Голден Кар — БтоБет

2 - 7

Батинца — Голден Кар

5 - 4

ЈП Комунална Хигиена — Голден Кар

1 - 4

Голден Кар — Работнички 93

1 - 0

Компанија Атанасовски — Голден Кар

5 - 4

Општина Чаиp — Голден Кар

2 - 2

Слобода — Голден Кар

3 - 3

Голден Кар — Маседониан Вориорс

4 - 12

Балкан — Голден Кар

4 - 2

Голден Кар — Гиго Трејд

6 - 3

Голден Кар — Грин Мобајл

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас