Табела

Табела

ПозТимPWDLFAGDPts
1МОА Проект Студио15130267283939
2Банана Кик14112159184135
3Партизан15111362352734
4Либеро Бенд13102163342932
5КМФ Балкан14100446202630
6Компанија Атанасовски13100350272330
7Мршевци ВМ СГ159155445928
8Комодита Хоум157085553221
9СМАРТ Менувачница147075357-421
10Жиле Плин136163227519
11Југославија155463749-1219
12Ники Инвест125163132-116
13Бадијалџии125163943-416
14Општина Карпош144374155-1415
15Мак Цем Транс124175748913
16Чип Такси143293852-1411
17Екипа 991531112843-1510
18Цементарница Усје1530123597-629
19Бранко Ѓуровски1320112251-296
20Генчикбирлиги151014661-553