Опис

Датум Време Лига Сезона
June 30, 2021 7:00 pm LigaC 2021

Терен

Спортски центар Димитар Миладинов
Boulevard Kocho Racin, Madzhir Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 100, North Macedonia

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
Клими.мк224
Студеничани134

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас