Опис

Датум Време Лига Сезона
May 19, 2022 6:50 pm LigaA 2021

Терен

Маџари

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
2 Брата000
Клими.мк303

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас