Опис

Датум Време Лига Сезона
July 6, 2021 7:00 pm LigaA 2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
2 Брата268
Кисела Вода235

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас