Опис

Датум Време Лига Сезона
June 25, 2021 10:00 pm LigaA 2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
Сопро000
2 Брата303

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас