Опис

Датум Време Лига Сезона
May 28, 2021 8:00 pm LigaA 2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
Дентал Имплант Солушн112
Дома Гостилница336

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас