Опис

Датум Време Лига Сезона
May 19, 2022 10:10 pm LigaB 2021

Терен

Маџари

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
ЈПК Хигиена404
Компанија Атанасовски325

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас