Опис

Датум Време Лига Сезона
May 10, 2022 6:50 pm LigaA 2021

Терен

Маџари

Резултати

ЕкипаПрво полувремеГолови
Клими.мк33
Кисела Вода00

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас