Опис

Датум Време Лига Сезона
May 16, 2022 6:50 pm LigaA 2021

Терен

Автокоманда

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
Клими.мк224
Галакси202

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас