Опис

Датум Време Лига Сезона
June 14, 2022 8:30 pm LigaB 2021

Терен

Карпош

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеГолови
БтоБет000
Батинца303

Message icon

Сакате да ги вклучите вработените во развојот на вашата компанија?

Приклучи се во натпреварувањето

Сакате да го промовирате вашиот бизнис?

Phone icon

Контактирајте не

+ 389 77 526 778

Phone icon

Пратете ни

Електронска порака

Веруваат во нас